Twoją wybrankę cechuje

Informacje

Dodany: 2019-06-23
Kategoria: seks telefony

art

. Niestety, nie zna odpowiedzi. Cechuje ją pasywna postawa wobec losu. Ty zostałeś obsadzony w roli plastra na zranione serce. Nie licz więc na to że opuści ona męża i będzie żyła z Tobą. Czeka Cię srogie rozczarowanie.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a:

Umiarkowanie – położenie normalne

Twoja wybranka jest osobą szczerą i uczciwą. Z jednej strony to bardzo dobrze, z drugiej ciężko będzie jej podjąć decyzję o opuszczeniu męża. Nie licz na szybkie rozwiązanie sytuacji. Tak naprawdę pośpiech nic tutaj nie pomoże. Musi ona dojrzeć do podjęcia decyzji. Tak więc w najbliższym czasie utrzyma się status quo, będziesz przez to mocno rozchwiany, jednak nie poddawaj się. Cierpliwość pomoże zdobyć Ci jej serce.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Moc położenie normalne

Czeka Cię ciężka przeprawa o serce kobiety w której się zakochałaś. Jednak koniec będzie z happy Endem. Podejmie ona decyzję o opuszczeniu męża, przy (źródło) którym nie może się zrealizować, nie jest szczęśliwa. W końcu zrozumie że jesteś mężczyzną jej życia i tylko przy Tobie może liczyć na prawdziwe szczęście. Ty również przy jej boku odnajdziesz szczęście i bezpieczeństwo. Stworzycie w końcu zgraną parę.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Kochankowie położenie normalne

Twoją wybrankę cechuje ogromne pragnienie miłości. Poza tym jest łagodna, kochliwa, wrażliwa. Czasem optymistycznie patrzy na świat. Niekiedy liczą się dla niej tylko uczucia.

Jest wielką romantyczką, choć czasem nie widzi rzeczy takimi, jakimi są. Wierzy, że życiowe problemy w jakiś sposób same się rozwiążą, najlepiej bez jej udziału. Dlatego też nie kwapi się do opuszczenia małżonka. Musisz z nią coraz częściej poruszać ten temat. Spędzaj z nią jak najwięcej czasu, tak abyście się do siebie przyzwyczaili. W końcu będziesz miał ją tylko dla siebie.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Sprawiedliwość położenie normalne

Osoba, którą symbolizuje Sprawiedliwość kieruje się rozumem, nie uczuciami. Jest rozsądna, tolerancyjna, wewnętrznie poukładana. W miłości stała i uczciwa.

Rozwodów nie uznaje nie tyle z pobudek religijnych, ale dlatego że gotowa jest ponosić konsekwencje swoich czynów. Dlatego też niestety, nie masz co liczyć z jej strony na coś więcej. Nie opuści ona męża.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Słońce położenie normalne

Trafiłeś na kobietę z którą możesz budować przyszłość. Jednak na przeszkodzie stoi jej mąż, z którym, przecież wcale nie jest szczęśliwa. Ona dobrze o tym wie, nie musisz jej wcale udowadniać że będzie jej z Tobą lepiej. Niedługo sama dojrzeje do decyzji o opuszczeniu małżonka i zdecyduje się być z Tobą.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Rydwan położenie normalne

Twoja dziewczyna ma mnóstwo energii.

Zobacz więcej


foto
Karta taorta

foto
Propozycje seks