Jaką kartę zobaczyła

Informacje

Dodany: 2019-07-13
Kategoria: seks telefony

art

Twa kobieta jest czuła, dużo rzeczy bierze do siebie, właśnie tym można wytłumaczyć jej nie zawsze najlepszy nastrój. Staraj się z nią więcej rozmawiać, spraw żeby nie obawiała się powiedzieć co ją gnębi. W ten sposób polepszycie sytuację w Waszym związku.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Kapłanka położenie normalne

Masz liczne wątpliwości jeśli chodzi o przyszłość Waszego związku. Wydaje Ci się że wcale do niej nie pasujesz, nie jesteś tak towarzyski i wygadany jak partnerka. Jednak to jest tylko maska, którą ona zakłada przed ludźmi. W głębi duszy jest wrażliwa i empatyczna. Już dawno Cię zaakceptowała i wiąże z Tobą dalsze plany. Możesz być pewny że będzie Ci wierna i oddana.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Mag położenie normalne

Jesteś mężczyzną dla którego najważniejszą rolę w życiu odgrywa rodzina. Zrobiłbyś wszystko aby zapewnić szczęście najbliższym. Tymczasem Twoja kobieta jest osobą o charakterze innego typu. Ma pełno sił witalnych, zamiast spędzać czas we dwoje w domu, często woli gdzieś wyjść, aby się zabawić. Sprawia to że dochodzi między Wami do licznych nieporozumień. Tak naprawdę to ona powinna się bać czy Ty ją zaakceptujesz, a nie odwrotnie. Jesteś dla niej zbyt dobry, co może Cię niestety zgubić.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Pustelnik położenie normalne

Twoja partnerka sporo w życiu przeszła. Ma za sobą związki, które nie były udane, a jak wiadomo nie jest łatwo zatrzeć niemiłe wspomnienia. Czasami potrzebuje spędzić trochę czasu w samotności, wtedy wydaje Ci się że odsuwacie się od siebie. W rzeczywistości musisz wykazać jej trochę więcej zrozumienia. Ona również Cię kocha, bardzo jej na Tobie zależy. Postaraj się być bardziej optymistyczny, to również dobrzy wpłynie na Twoją partnerkę, który ma naturę bardziej spokojną i refleksyjną.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Głupiec położenie normalne

Niestety ale wiadomości są dla Ciebie bardzo smutne. Twa partnerka ma już na oku kogoś innego. Ty jesteś więc tylko opcją rezerwową. Odnajdziesz szczęście przy boku innej kobiety, teraz już wiesz że musisz dużo większą uwagę zwracać na charakter, zachowanie. Znajdź pokrewną duszą, a nie dziewczynkę która nigdy nie wydorośleje.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Sąd ostateczny położenie normalne

Nie masz się czym martwisz, Twa kobiet kocha Cię takim jaki jesteś. Jednak nie bądź zbyt podejrzliwy wobec partnerki, musisz dać jej więcej przestrzeni. Ona też ma prawo do wolności, (oferty seks telefonów) spokoju i poszanowania. Częściej z nią rozmawiaj na poważne tematy, nie musisz bać się przed nią wyspowiadać, zdradzić tajemnicę. Ona Cię zrozumie, pomoże rozwiązać problem. Właśnie w tym tkwi tajemnica udanego związku. Mniej podejrzeń, więcej zrozumienia.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Gwiazda położenie normalne

Ostatni czas nie był dla Ciebie zbyt udany.